Chcesz zorganizować przyjęcie rodzinne, wieczór panieński czy kawalerski, imprezę urodzinową, imprezę integracyjną, spotkanie firmowe…?

No to masz szczęście, że do nas trafiłeś, bo dla nas każdy Gość jest wyjątkowy! Pyszne dania główne, nietuzinkowe przekąski oraz starannie wyselekcjonowane kraftowe piwa w połączeniu z nowoczesną realizacją sprawią, że każde organizowane przez nas przyjęcie pozostanie na długo w Twojej pamięci.

Oferujemy 2 sale (w każdej mieści się około 25 osób). W sali z otwartą kuchnią możesz podglądnąć jakie cuda wychodzą spod rąk naszych kucharzy. W jednej z sal znajduje się rzutnik z ekranem. Centralnym miejscem Kufli i widelców jest bar, gdzie nasi doświadczeni barmani serwują piwo rzemieślnicze z najlepszych polskich i zagranicznych browarów. Ofertę uzupełnia szeroki wybór win oraz piw w butelkach.

Możesz wybrać zestaw dań z obowiązującej karty. Ale ponieważ lubimy wyzwania, jesteśmy zwarci i gotowi, by stworzyć dla Ciebie spersonalizowane menu (opcja dla firm i grup powyżej 15 osób).

Masz pytania odnośnie rezerwacji? Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub po prostu zadzwoń: +48 501 465 078.